Profesjonalne studio tatuażu w Warszawie

Tatuaż to jeden z wielu sposobów na wyrażanie siebie. W dość jeszcze pruderyjnej kulturze polskiej przyjęło się, że tatuaże zdobią ciała jedynie byłych więźniów. Nic bardziej mylnego! W istocie to właśnie tego typu stereotypowe podejście jest klatką ograniczającą indywidualności. Na szczęście w miarę upływu lat odchodzimy od powtarzania krzywdzących, wyświechtanych sloganów, a zyskujące na popularności tatuowanie uznane zostało za prawdziwą sztukę. W naszym studiu tatuażu w Warszawie udowadniamy, że każdy tatuaż jest dziełem sztuki, które powstaje dzięki zdolnościom i precyzyjnej pracy tatuatora.

Szukasz dobrego salonu tatuażu w Warszawie? – skontaktuj się z nami

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na to, aby ozdobić swoje ciało tatuażem i jednocześnie podkreślić swoją indywidualność. Dobry tatuator potrafi przenieść na skórę właściwie każdy motyw, obraz czy grafikę. Niektórzy preferują tatuaże raczej na zakrytych częściach ciała, inni wręcz przeciwnie – traktują je jako swoiste wyzwanie rzucone konserwatywnemu światu i symbol swojej oryginalności. To, oczywiste, że decydując się na tego rodzaju ozdobę, szukasz najlepszego studia tatuażu. Zapewniamy, że wybierając BLOOD & PAIN TATTOO w Warszawie, nie pożałujesz swojej decyzji.

Witam wszystkich na mojej stronie!

Mam ksywkę KASET. Tatuowaniem zajmuje się od ponad 10 lat, lubię pracować w delikatnych szarościach, ale i mocno kolorowe prace sprawiają mi dużą satysfakcję oraz dają mi pole do popisu. Bardzo dobrze radzę sobie z cover-up. W studiu tatuażu w Warszawie zapewniam: 100% sterylności, 100% satysfakcji, 100% miłej atmosfery. Wykonuję wzory swoje, jak i (rzadziej) katalogowe, projektuje również na życzenie klienta. Zapraszam wszystkich do skorzystania z moich umiejętności, które można obejrzeć w galerii.

Pozdrawiam Kaset


Salon | O nas | Linki | Galeria | Pielegnacja | Kontakt
© 2014 BLOOD & PAIN TATTOO WARSZAWA / PIASECZNO - studio tatuażu, salon tatuażu Warszawa
stat4u