Tatuaż to jeden z wielu sposobów na wyrażanie siebie. W dość jeszcze pruderyjnej kulturze polskiej przyjęło się, że tatuaże zdobią ciała jedynie byłych więźniów. Nic bardziej mylnego! W istocie to właśnie tego typu stereotypowe podejście jest klatką ograniczającą indywidualności. Na szczęście w miarę upływu lat odchodzimy od powtarzania krzywdzących, wyświechtanych sloganów, a zyskujące na popularności tatuowanie uznane zostało za prawdziwą sztukę. Każdy tatuaż jest dziełem sztuki, które powstaje dzięki zdolnością i precyzyjną pracą tatuatora. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na to, by w ten sposób ozdobić swoje ciało i jednocześnie podkreślić swoją indywidualność. Dobry tatuator potrafi przenieść na skórę właściwie każdy motyw, obraz czy grafikę. Niektórzy preferują tatuaże raczej na zakrytych częściach ciała, inni wręcz przeciwnie - traktują je jako swoiste wyzwanie rzucone konserwatywnemu światu i symbol swojej oryginalności.

Witam wszystkich na mojej stronie, mam ksywkę KASET
tatuowaniem zajmuje się od ponad 10 lat, lubię pracować w delikatnych szarościach, ale i mocno kolorowe prace sprawiają mi dużą satysfakcję jak i dają mi pole do popisu. Bardzo dobrze radzę sobie z cover-up.
w studiu zapewniam:
100% sterylności, 100% satysfakcji, 100% miłej atmosfery
Wykonuje wzory swoje jak i (rzadziej) katalogowe, projektuje na życzenie klienta. Zapraszam wszystkich do skorzystania z moich umiejętności, które możecie obejrzeć w galerii.
Pozdrawiam Kaset
Salon | O nas | Linki | Galeria | Pielegnacja | Kontakt
© 2014 BLOOD & PAIN TATTOO WARSZAWA / PIASECZNO - studio tatuau, salon tatuau Warszawa
stat4u